Březen 2013

..Again

25. března 2013 v 19:55 | Rein |  Hudba
Na imaginární žádost jsem se rozhodla přidat další z epických počinů milé Lindsey Stirling (Ano, ještě stále pořád mě to nepřešlo :D)

Tentokrát na téma Assassin´s Creed, kde Lindsey opět ukázala, že zvládá nejen hru na housle, ale i zpěv a v jistém smyslu i trochu herectví... Když jsem o tom tak uvažovala, úspěch záleží také na tom, jaké má člověk kontakty a známé - protože kostýmy, které Lindsey mívá jsou prostě boží!!! Ne, nevyrábí si je sama :D Kdyby ano, už bych si opravdu šla najít nějaký provaz :D

Tak tedy slíbený soundtrack z Assassin´s Creed alá Lindsey ;)


Still the same obssesion..

18. března 2013 v 22:22 | Rein |  Hudba
Ano, další článek o Lindsey.

Ano, místy budu přecházet z finštiny do angličtiny. Přeci jen, anglicky umím víc než jen pár slovíček, narozdíl od finštiny.

Ano, stále se chci učit hrát na housle. Remembered too late, dude.. Too late..

A abych se nakonec vrátila k hlavnímu tématu - Lindsey Stirling je .. úžasná. Nádherně hraje na housle, tančí, zpívá,.. Asi to bude znít povrchně, ale chtěla bych i vypadat jako ona, oblékat se jako ona (´And why not?´ you said. And ´Money, money, money...´ is my sad answer..) a celkově.. být jako ona.

Je špatné chtít být někým jiným. Ostatně, je něco jiného chtít být jako někdo jiný, proti chtít být někým jiným.
Ano, právě jsem napsala jen velmi chabou obranu.

Aaand surprise! Lindsey nehraje pouze vlastní (povětšinou v žánru dubstep) skladby. Valná část z jejích videí na internetu jsou její vlastní provedení již známých věcí. For example...


A ano, nikdo mi to nebude věřit, ale i dnes se najdou lidé, kteří neviděli, nebo - nedej Bože! - neslyšeli o Pánovi Prstenů... Přísáhám, že jestli se tady někdo takový najde, nenapraví to a ještě se přizná, najdu si ho a...

Viulu

10. března 2013 v 22:44 | Rein |  Hudba
To už tak bývá, že zas jednou narazíte na tvorbu nějakého génia.

Lindsey Stirling - Úžasná talentovaná a energická osoba s tak neuvěřitelným nadšením pro to, co dělá, až vám po chvíli začne připadat jako nějaký skřítek, malý elf, co celé dny jen poskakuje a tančí kde se dá a hraje si při tom na housle, protože jednoduše nic víc k životu nepotřebuje.

Vážně, nikdy jste nikdo - z těch, co na nic nehrají - nechtěl umět hrát na nějaký nástroj, který je vám z nějakého důvodu blízký? Já vždycky milovala právě housle.

Navíc se Lindsey povedlo to, co zatím žádnému muzikantovi - přesvědčila mě, že elektronická hudba není zas tak špatná. Vážně. :) Nikdy jsem neuznávala elektronickou hudbu, dávám přednost opravdovým nástrojům - kytara, bicí, housle, klavír...cokoli, pokud ten vydávaný zvuk není vytvořený počítačem.
A víte co?
Ono to nezní tak špatně. Chce to jen najít to pravé co zrovna sedne.


..Tohle mě jednoduše nabíjí.. :)

Rohkeus

3. března 2013 v 22:45 | Rein |  Myšlenky

Dříve jsem měla strach některým lidem říct, co si myslím.
Vůči některým tato moje nevýhoda stále trvá.

Ale u některých bych už měla odvahu se vyjádřit. Říct, co cítím, nebo co jsem cítila. Klidně to ze sebe vykřičet, ať už jde o kladné nebo záporné city.
Odvahu bych našla.

Bohužel pro mě - pozdě.